Mało znajdziemy ludzi, którzy sylwestra nie lubią. Zwykle jest to dla większości dzień wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ zdarza się tylko raz w roku. Dlatego też, musimy go spędzić w odpowiedni sposób. Niektórzy wybierają bardziej oficjalne zakończenie kalendarzowego roku i idą na imprezy eleganckie. Przypominają one zwykle wesele, tyle że bez pary młodej. Mamy tam orkiestrę, dania gorące, desery oraz mnóstwo ludzi, których zwykle nie znamy. Dlatego w takie miejsca lepiej jest się wybierać ze znajomymi. Zebrać paczkę i iść razem, aby się nie nudzić, ale dobrze bawić.

A co z tymi, którzy zostaną w domach? Oni także sobie poradzą i na pewno samotnie nie spędzą tego dnia. Najczęściej organizują oni domówki. Jest to doskonała okazja dla tych, którym oficjalne bale nie odpowiadają. Zwykle takim osobom nie chce się iść do ludzi, których nie bardzo znają, ubierać się w sukienki i garnitury, a także wydawać na takie okazje mnóstwa pieniędzy, ponieważ wszystko to kosztuje. Jednak po takiej domówce, trzeba posprzątać. Dowiedz się więc jak ją zorganizować tak, aby nie został potężny bałagan.

Baw się kolorami

Najlepszą receptą na doskonałą zabawę są ukochani przyjaciele oraz wnętrza pełne energii. Warto więc taką imprezę zorganizować u kogo, kogo wnętrza są wielobarwne. Nie wybierajcie miejsca z ponurymi kolorami, ponieważ będzie was przygnębiać , a przecież macie się świetnie bawić. Doskonale dobremu samopoczuciu sprzyjają także dodatki jak np. kolorowe poduchy czy tkaniny. Są nie tylko świetnym dodatkiem , który rozweseli wnętrza, ale także modnym.

Zadbaj także o meble. Taki dom, w którym odbywa się impreza sylwestrowa służy wtedy jako parkiet, bufet i dla niektórych leżanka. Jeśli do dyspozycji mamy przynajmniej dwa pomieszczenia , to super. Możemy w jednym urządzić bufet a w drugim salę taneczną. Jeśli wszystko dobrze rozplanujesz, to nie tylko będziesz mieć mniej sprzątania, ale także wypadków związanych z wpadnięciem na meble osoby roztańczonej.

Czas porządków

Po każdej imprezie przychodzi taki moment, że łapiemy się za głowę, ponieważ wszytko trzeba posprzątać. Jednak można zmniejszyć bałagan zanim impreza się zacznie czyli zabezpieczyć pomieszczenia. Dobrym pomysłem, będzie zdjęcie dywanów czy wykładzin. Łatwiej sprząta się z podłogi niż z puchatego dywanu. Unikajmy także obrusów oraz wszelkich elementów, które mogą się brudzić czy też zostać stłuczone. Lepiej używać naczyń plastikowych, jednorazowych. Dzięki temu nic się nie stłucze, a my będziemy mieć mniej zmywania.