Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. To czas, podczas którego  naprawdę  intensywnie  poszukujemy prezentów i umówmy się – nie jest to zadanie proste. Trafienie  w  gusta  przyjaciół  czy  rodziny  często  jest ogromnym wyzwaniem, poza tym – musimy również odnaleźć rzeczy, które nas interesują, najlepiej w okazyjnych cenach. Jeżeli zakup prezentów cały czas jest przed Wami –  polecamy  odwiedzić  Wam  krakowską  Galerię Bronowice.

Wielkim plusem dokonywanie zakupów w takich miejscach, jak Galeria Bronowice, jest fakt, że jesteśmy pewni, że prezenty trafią do naszych bliskich. Poczta czy inne firmy kurierskie mają przed Świętami tak dużo pracy, że zdarza się, ze zamówione prezenty trafią do nas… po Świętach. Dlatego wiele osób decyduje się na zakupy stacjonarne, dzięki czemu unikają z jednej strony stresu, z drugiej mają pewność, że w kwestii prezentów nic ich nie zaskoczy.

Prezent uniwersalny

Często mamy problem z tym, aby zakupić prezent, który będzie podobał się naszym bliskim. Wyzwanie jest tym większe, kiedy mamy zakupić prezent osobie, której dobrze nie znamy – może to być np. nowy partner kogoś z naszych bliskich, daleka rodzina czy chociażby nasz pracownik. W takim przypadku możemy albo liczyć, że uda nam się trafić z prezentem, albo zdecydować się na pewne rozwiązanie.

Mowa oczywiście o karcie podarunkowej. Nie zachęcamy jednak do zakupu karty konkretnego sklepu, ponieważ w Galerii Bronowice czeka na nas znacznie lepsze rozwiązanie. Możemy kupić kartę podarunkową Galerii Bronowice, dzięki czemu osoba obdarowana będzie mogła wykorzystać fundusze w niemal każdym sklepie, który znajduje się na terenie galerii. Dzięki temu będziemy pewni, że finalnie zakupi rzecz, której naprawdę potrzebuje. Jeżeli nie mamy pomysłu na inny prezent lub boimy się, że trafi on potem na listę tych nieudanych – warto rozważyć opcję zakupu Karty Podarunkowej.

Pomysły na prezenty

Przejdźmy jednak do konkretnych pomysłów na prezenty. Podpowiemy Wam również, gdzie powinniśmy się udać w Galerii Bronowice, aby dokonać konkretnego zakupu. Jesteśmy pewni, że taki poradnik pomoże Wam w zakupie jedynie trafionych prezentów!

  1. Książki, drobiazgi, akcesoria – często decydujemy się na nie jako dodatek do większego prezentu lub dobrą opcję, gdy szukamy czegoś skromnego. W takim przypadku warto odwiedzić Empik. Znajdziemy tam ogrom książek, ale to tylko fragment ich oferty. Kubki czy maskotki również sprawdzą się w wielu przypadkach, nie zapominajmy jednak również o grach (i planszowych, i tych na konsole czy PC) czy płytach muzycznych. Empik jest również doskonałym miejscem, jeżeli nie mamy pomysłów na prezenty – w tak szerokiej ofercie łatwo szukać inspiracji i trafić na rzeczy, o których nawet nie pomyśleliśmy wcześniej.
  2. Prezenty dla najmłodszych – na pewno wielu z Was będzie się z tym mierzyć. Na szczęście i w tym przypadku na pewno uda się zakupić odpowiednie prezenty właśnie w Galerii Bronowice. Warto zajrzeć do wspomnianego wcześniej salonu Empik, jednak to nie koniec propozycji. Na pewno pomocny okaże się Smyk – niezależnie od tego, czy szukamy maskotek, zabawek czy ubranek, szeroka oferta sprawia, że uda się nam zakupić coś dla najmłodszych członków rodzin lub dzieci przyjaciół. Czekają na nas również sklepy Limimo czy Och Foch – z ich ofertą również warto się zapoznać.
  3. Akcesoria do domu – to kolejny rodzaj prezentów, który sprawdzi się w wielu przypadkach. Są dość uniwersalne, łatwo poznać gust osób, które chcemy obdarować, dodatkowo są to rzeczy albo praktyczne, albo

niezwykle estetyczne, więc mamy dużą szansę na to, że prezent będzie po prostu udany. W przypadku Galerii Bronowice czeka na nas kilka sklepów ze swoją szeroką ofertą domowych akcesoriów. Należą do nich Homla, Duka, Home&You czy, chociażby, H&M Home czy English Home. Jak widać, jest w czym wybierać, dodatkowo w wielu z nich możemy liczyć na liczne promocje czy wyprzedaże. Nie zapominajmy również o obsłudze, która zawsze z chęcią pomoże nam wybrać prezent w taki sposób, aby okazał się jak najbardziej trafiony i sprawił osobom obdarowywanym jak najwięcej przyjemności.

  1. Biżuteria – to kolejny rodzaj prezentów, po który sięgają zwłaszcza panowie. Jeżeli szukasz czegoś dla swojej partnerki, siostry czy nawet córki, sięgnięcie po biżuterię może okazać się znakomitym pomysłem. Zwłaszcza tutaj warto podkreślić rolę obsługi – w salonie Apart, YES lub Jubiton czeka na Ciebie fachowa pomoc. Pracownicy zdają sobie sprawę jak trudno czasem trafić w gusta bliskich nam kobiet, dlatego z chęcią pomogą wybrać najlepszą i najlepiej dopasowaną biżuterię. Oczywiście warto przed zakupami zebrać jak najwięcej informacji, które mogą pomóc w wyborze.

To oczywiście tylko fragment – zarówno oferty Galerii Bronowice, jak i pomysłów na prezenty, na które możemy się zdecydować. Gwarantujemy, że w Galerii uda kupić się niemal wszystko, co zaplanujemy, a jeżeli będziemy potrzebować pomocy – czeka ona na nas u każdego z pracowników. Dzięki temu prezenty na pewno okażą się trafione a same Święta – magiczne!