Czy warto skorzystać z usług wedding plannera?

Przygotowania do ślubu potrafią zająć naprawdę mnóstwo czasu. Idealne zgranie z sobą wszystkich spraw może przerosnąć nawet najbardziej zorganizowaną Parę Młodą. Każdy z nas chce, by w dzień ślubu i wesela wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nic dziwnego, że przygotowania wiążą się zatem nie tylko z radosnym oczekiwaniem na najpiękniejszy dzień w życiu, lecz także z ogromnym stresem. A co, jeżeli o czymś zapomnimy? Albo uznamy, że mogliśmy zrobić pewne rzeczy inaczej, ale nie mamy już na to czasu? Spokojnie. Z pomocą przychodzi wówczas ktoś, kto zna się na organizacji ślubów lepiej niż ktokolwiek inny. Czy wiecie już, o kim mowa? Zgadza się. Tą osobą jest wedding planner. Wedding planner, czyli po prostu konsultant ślubny, to specjalista od organizowania wesel. Czy faktycznie warto skorzystać z jego usług? Przyjrzyjmy się temu bliżej.


 

Po prostu się zrelaksuj

Przygotowywanie się do ślubu wcale nie musi być stresujące. Współpracując z wedding plannerem nie musisz samodzielnie szukać podwykonawców ani prowadzić negocjacji – wszystko zrobi za ciebie (i na twoich warunkach) twój konsultant ślubny. Powierzając takie czynności w ręce specjalisty macie pewność, że wszystko odbędzie się tak, jak sobie wymarzyliście – a przy okazji unikacie stresu i możecie się po prostu zrelaksować. Doświadczony konsultant ślubny zajmie się koordynacją wszystkich spraw: nie będziecie musieli odbierać dziesiątek telefonów od managera sali weselnej, fotografa czy osoby odpowiedzialnej za oprawę muzyczną, ponieważ wszystko w waszym imieniu załatwia wedding planner. Koordynator będzie z wami także podczas ceremonii i przyjęcia weselnego, dlatego możecie mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z ustalonym harmonogramem.


 

Sieć kontaktów i atrakcyjne rabaty

Pamiętajcie, że profesjonalny konsultant ślubny posiada wiele kontaktów w branży, dzięki czemu może uzyskać dla was korzystniejsze warunki cenowe i ofertę idealnie dostosowaną do waszych potrzeb. Znajomości w branży ślubnej bardzo się przydają, a rabaty, które możecie otrzymać u podwykonawców dzięki wedding plannerowi, pomogą wam w zmniejszeniu kosztów. Dzięki współpracy z konsultantem ślubnym będziecie mogli optymalnie rozplanować wasz budżet. Dowiecie się, na czym można bardziej zaoszczędzić, a na co warto przeznaczyć nieco więcej pieniędzy.


 

Wedding planner – czy to się w ogóle opłaca?

Część Par Młodych zapewne powie, że zatrudnianie wedding plannera jest zbędnym wydatkiem. Organizacja ślubu i tak wiąże się z dużymi kosztami – dlaczego zatem przeznaczać na to kolejne pieniądze? Jeśli spojrzymy na to jedynie z tej perspektywy, współpraca z wedding plannerem może rzeczywiście generować dodatkowe koszty (jego konsultacje są przecież płatne). Jednak spróbujmy popatrzyć na to w nieco inny sposób. Dzięki pomocy wedding plannera możemy też zaoszczędzić. Konsultant znajdzie dla nas satysfakcjonujące nas rozwiązanie w zakresie zakładanego przez nas budżetu – nie będziemy musieli dopłacać ani decydować się na coś, co nie do końca spełnia nasze oczekiwania.

Plac Solny 15, 50-062 Wrocław

663-980-556

kontakt@galeria-wesele.pl