​Czas epidemii koronawirusa sprawił, że zdecydowanie nie powinniśmy opuszczać naszych domów oraz mieszkań. My również do tego zachęcamy – izolacja jest wskazana, a im bardziej dostosujemy się do wytycznych rządzących i specjalistów, tym będziemy bezpieczniejsi a sam problem koronawirusa minie szybciej. Faktem jest jednak, że otrzymaliśmy naprawdę wiele czasu, na który nie zawsze mamy pomysł. Dlatego dzisiaj zachęcamy Was do tego, by zadbać o swój wygląd oraz zdecydować się na darmowe spotkanie online ze stylistką!

Opcja darmowego spotkania online ze stylistką, Gosią Marszałek, możliwa jest dzięki Galerii Łomianki, kameralnemu centrum handlowemu, które znajduje się pod Warszawą. Jak inne centra handlowe, działa w nim obecnie jedynie kilka sklepów i punków usługowych. Niemożliwe są również cykliczne spotkania ze stylistką na żywo, które były wcześniej regularne. To jednak żadna strata, ponieważ Galeria zdecydowała, że będą one dostępne obecnie online!

Jak zapisać się na darmowe spotkanie ze stylistką?

Aby zapisać się na darmowe spotkanie z Gosią Marszałek, wystarczy wejść do formularza, znajdujące się pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/ oraz go uzupełnić, po czym wysłać swoje zgłoszenie. Terminy Gosi znikają naprawdę prędko, stąd warto wybrać taki, które nam odpowiada jak najszybciej! Oczywiście przed tym warto upewnić się, że nasz mikrofon oraz kamera działa, ponieważ będą one niezbędne do tego, by spotkanie ze stylistką przeprowadzić sprawnie i bezproblemowo. Pamiętajmy, że gdy epidemia minie, spotkania na żywo, w Galerii Łomianki, znowu będą możliwe i wtedy zachęcamy do odwiedzenia samej Galerii. Zapisy będą dostępny pod tym samym adresem www.

Jak wygląda spotkanie ze stylistką online?

Składa się ono z kilku części. Najważniejszą, pierwszą, jest sama konsultacja połączona z analizą naszej sylwetki. To właśnie z tego powodu niezbędne jest, aby nasza kamera działała prawidłowo. Zanim dojdzie do spotkania, zastanówmy się, czego oczekujemy od samego spotkania, od Gosi oraz oczywiście od siebie. Co chcemy zmienić, jakie pytania chcemy zadać, czy chcemy skonfrontować z Gosią nasze własne, nowe pomysły na ubrania czy dodatki, które na co dzień nosimy – warto to przemyśleć wcześniej, dzięki czemu sama rozmowa będzie płynna, my tym samym o niczym nie zapomnimy.

To jednak nie koniec. Konsultacje, które standardowo odbywają się w Galerii Łomianki, trwają nawet do 2 godzin oraz zawierają wspólną wyprawę na zakupy. Dzięki temu możemy usłyszeć jeszcze więcej rad od Gosi, ta jednoczesne przedstawi nam w praktyce, co będzie na nas wyglądało naprawę dobrze! Dzięki tym radom każde kolejne, samodzielne zakupy, będą znacznie, znacznie prostsze.

W chwili obecnej nie mamy jednak opcji na to, by wybrać się na wspólne zakupy. Możemy jednak zdecydować się na mailowe konsultacje – odbywają się one już po spotkaniu. Będziemy mogli przesłać Gosi nasze pomysły i propozycje, ona natomiast je oceni i doradzi, czy będzie to jej zdaniem dobry pomysł na zakupy.

Zachęcamy do skorzystania z tych darmowych konsultacji online. To właśnie dzięki nim, w trakcie epidemii lub już po niej będziemy mogli uzupełnić nasze szafy ubraniami, które idealnie do nas pasują!