​Rząd w końcu ogłosił, że wesela do 150 osób są możliwe – to znakomita wiadomość dla tych, którzy planowali swoje śluby i wesela w tym roku, w końcu stanęły one pod naprawdę dużym znakiem zapytania. Z tego powodu poszukiwane są sale wesele czy usługi cateringowe, nie tylko w Lublinie, ale równie w całej Polsce. Jeżeli jednak interesuję Cię Lublin – koniecznie zapoznaj się z ofertą Dworku Arkadia!

Interesują Cię organizowanie wesela w Lublinie? Kliknij ► TUTAJ

Dworek Arkadia znajduje się w pięknej okolicy Lubliny, w Piotrowicach. Jest to jednak znakomita opcja dla wszystkich, których wstępnie interesowała lokalizacja sali w samym mieście. Dojazd zajmuje mniej, niż 20 minut i jest naprawdę prosty. W końcu sam Dworek jest znany w samym Lublinie, odbywają się w nim bowiem naprawdę wystawne wesela, ale również spotkania rodzinne, studniówki, szkolenia, imprezy branżowe, konferencje, komunie, chrzciny czy inne imprezy okolicznościowe.

Dworek Arkadia w Piotrowicach k. Lublina

Jest to możliwe przede wszystkim dlatego, że Dworek Arkadia oferuje naprawdę ogromną przestrzeń dla swoich gości. W sumie może pomieścić on, w dwóch swoich salach – Balowej oraz Kryształowej – nawet do 500 osób. Ilość ta w dużej mierze zależy od ustawienia krzeseł czy stolików, jednak faktem jest, że w Dworku można zorganizować nawet największe wesela a miejsca dla gości na pewno nie zabraknie. Podobnie jest z innymi imprezami, gdzie gości ma być po prostu wielu. Dodatkowo czeka na nich parking z miejscami na aż 200 samochodów. Widać więc, że w kwestii oferowanego miejsca nie ma mowy o kompromisach.

Interesują Cię organizowanie konferencji w Lublinie? Kliknij ► TUTAJ

Niepowtarzalny styl czy naprawdę przepiękne wnętrza to coś, co naprawdę wyróżnia Dworek Arkadia spośród innych, podobnych miejsc. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Dworku, gdzie można dokładnie zobaczyć, jak wyglądają wspomniane już wcześniej Sala Kryształowa oraz Sala Balowa. Piękne zdobienie, kryształy, dzieła sztuki na ścianach – Dworek jest miejscem, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających gości! Całość otoczona jest zabytkowym parkiem, w którym nie brakuje starodrzewu – jeżeli liczymy, że nasi goście zachcą udać się na spacer, to możemy być pewni tego, że ta okolica po prostu ich zachwyci!

 

Mniejsze imprezy okolicznościowe

500 osób to jednak naprawdę dużo – co w przypadku, gdy chcemy zorganizować mniejszą imprezę okolicznościową czy mniejsze wesele? W takim przypadku Dworek oczywiście również jest dla nas znakomitym rozwiązaniem. Jak wie każdy organizujący tego typu imprezy i eventy, zbyt duża ilość miejsca nie jest wskazana – puste stoliki mogą sugerować, że wielu gości w ostatniej chwili zdecydowało się nie odwiedzić nas np. w tym wyjątkowym dniu, jakim jest dzień naszego ślubu i wesela – to skojarzenie wysoce niepożądane. W takim wypadku – gdy impreza ma zostać przygotowana dla mniejszej ilości osób – Dworek wydziela dla nas odpowiednią ilość miejsca. Dzięki temu z jednaj strony, nie będzie go brakować, z drugiej nie będzie go za dużo. To rozwiązanie idealnie do nas dopasowane, które jest jednocześnie bardzo korzystne również od strony finansowej.

Interesują Cię organizowanie przyjęć okolicznościowych w Lublinie? Kliknij ► TUTAJ

 

Miejsca noclegowe w Dworku Arkadia

Dworek Arkadia ma do zaoferowania swoim gościom aż 12 noclegowych pokoi. Nie jest to wiele, jak na tak pokaźną ilość miejsc dla gości, jednak w zupełności wystarcza w przypadku wesel czy innych impreza. Para Młoda, rodzice, świadkowie czy w końcu organizatorzy innych wydarzeń mają możliwość noclegu na miejscu, co jest oczywiście bardzo komfortowe i w wielu przypadkach pożądane. Same 12 pokoi to w sumie aż 30 miejsc noclegowych! Pokoje zostały przygotowane z niebywałą dbałością o szczegóły, są przestronne i jak podkreślają sami gości, nocleg w nich to prawdziwa przyjemność.

Sama doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, natomiast kończy o 12.00 dnia następnego. Na gości nocujących w Dworku czekają również znakomite śniadania, które wydawane są od godz. 9.00 do godz. 11.00.

Jak podkreślają sami zarządzający, ich celem było zapewnienie gościom maksymalnego komfortu, jednocześnie przy zachowaniu naprawdę atrakcyjnych cen noclegu, co naszym zdaniem udało się po prostu znakomicie!

 

Oferta cateringowa Dworku Arkadia

Dworek Arkadia to jednak nie tylko znakomite miejsce na wesele, konferencję czy inną imprezę okolicznościową. To również miejsce, gdzie możemy zdecydować się na catering, i to również w przypadku, gdy chcemy wybrać inny lokal w Lublinie lub okolicach. Również w takim przypadku, gdy chcemy zdecydować się na catering naprawdę wysokiej klasy, warto wybrać właśnie Dworek Arkadia.

Interesują Cię usługi cateringowe w Lublinie? Kliknij ► TUTAJ

Dania nie tylko smakują, ale również od strony wizualnej prezentują się po prostu znakomicie. Kucharze zatrudnieni w Dworku mają różnorodne specjalizacje, stąd warto zdecydowany się nie tylko na dania kuchni polskiej, ale również międzynarodowej. Do tego wszystko przygotowywane jest ze świeżych składników naprawdę wysokiej klasy.

 

Więcej o ofercie Dworku można dowiedzieć się na jego stronie internetowej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!