​Galeria Łomianki jest miejsce kameralnym – nie znaczy to jednak, że nic się tutaj nie dzieje, a liczba sklepów jest ograniczona! To miejsce naprawdę chętnie wybierane przez naprawdę licznych klientów ma bowiem do zaoferowania naprawdę wiele.

A wiele z tych rzeczy trudno dostępnych jest w innych galeriach handlowych. Sama oferta sklepów jest bogata – ciężko opisać ją w całości, dlatego tutaj sprawdzicie, czy w Łomiankach znajduje się Wasz ulubiony sklep – https://galerialomianki.pl/sklepy/.

Coraz częściej dochodzimy jednak do wniosku, że dobra galeria handlowa to nie tylko bogata oferta, ale również wiele udogodnień. Nie inaczej jest tutaj. Pokoje dziecka (idealne do kamienia i przewija), wiele atrakcji dla najmłodszych, Paczkomat, parking dla rowerów, miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi oraz kobiet w ciąży, stacja ładowania elektrycznych pojazdów, plac zabaw, WiFi i wiele, wiele więcej – to wszystko sprawia, że zakupy w Galerii Łomianki są naprawdę bezproblemowe, nawet wtedy, gdy towarzyszą nam nasze małe dzieci.

Nie zapominajmy również o usługach profesjonalnej stylistyki osobistej, które w Galerii Łomianki dostępne są za darmo. Dodatkowo możemy tutaj spotkać również Współpracownię i Współdzielnię – to darmowy coworking oraz miejsce przeznaczone dla lokalnej społeczności, na warsztaty, spotkania i inne wydarzenia. Nie brakuje również (we Współdzielni) punktu wymiany książek oraz punktu adopcji roślin – ten drugi jest idealny, jeżeli sami chcemy oddać roślinę (nie wyrzucajmy jej!) albo chcemy ją przygarnąć za darmo, zamiast kupować.

Możemy liczyć również na wiele wydarzeń, które dzieją się właśnie w Galerii Łomianki – więcej o nich dowiecie się pod adresem https://galerialomianki.pl/udogodnienia-dla-klientow/.

Galeria Łomianki to miejsce pełne życia oraz zadowolonych klientów. Jeżeli chcecie do nich dołączyć, nie czekajcie i sprawdźcie, jak wiele może zaoferować Wam to kameralne centrum handlowe!