​Wiele galerii handlowych oferuje usługi personal shopperów zupełnie za darmo. Jedną z nich jest Galeria Łomianki – kameralne, podwarszawskie centrum handlowe. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przepłacać.

Ile kosztuje personal shopping?

Jeżeli chce się zdecydować na innego specjalistę, niż ten zatrudniony w galerii handlowej, koszty takich usług wahają się zazwyczaj w granicach 100-300 zł za godzinę, jednak w przypadku osób o niebywałej renomie czy doświadczeniu, usługi takie mogą okazać się jeszcze droższe.

Wspólne zakupy z personal shopperem nie będą trwały mniej, niż 2-3 godziny, przy czym pierwsza godzina niemal zawsze jest droższa, niż pozostałe. Finalnie, skorzystanie z takiej usługi w odpłatny sposób będzie kosztowało nie mniej, niż około 400-500 zł, jednak cena ta raczej będzie wyższa, niż niższa.

Personal shopper w galerii handlowej

Do kosztów należy doliczyć również to, co wydamy podczas samych zakupów – nie ma sensu udawać się na nie, jeżeli nasz budżet jest naprawdę ograniczony, i nastawiamy się np. jedynie na produkty mocno przecenione. Jeżeli budżet jest ogranicznikiem, zdecydowanie lepiej zdecydować się na spotkanie z personal shopperem w jednej z galerii handlowych – np. Galerii w Łomiankach – które oferują takie usługi zupełnie za darmo. Wtedy uda nam się zaoszczędzić kwotę, którą finalnie zapłacilibyśmy za samą usługę, a kwotę tę można przeznaczyć właśnie na zakup ubrań podczas wspólnych zakupów ze stylistką.

Same zapisy są zazwyczaj bardzo proste, a wspólne zakupy mogą trwać nawet do 2 godzin – to naprawdę wiele czasu na to, by kupić coś nowego i modnego, ale również do tego, by obserwować propozycje stylistki – dzięki temu wykonywanie już samodzielnie kolejnych zakupów, dla każdego, kto brał udział w takich konsultacjach, będzie znacznie prostsze.