Zastanawiasz się, jaki prezent ślubny wręczyć Młodej Parze? Nie wiesz, z jakiego podarunku Nowożeńcy będą najbardziej zadowoleni? Przedstawiamy 7 sprawdzonych prezentów, z których ucieszy się każda Para Młoda.


 

Jaki powinien być prezent ślubny?

Upominek, który wręczysz Młodej Parze w dniu zaślubin, powinien być z jednej strony oryginalny, a z drugiej praktyczny. Najlepsze prezenty to te, które będą mogły posłużyć im na lata i z których faktycznie będą korzystali. Wybierając prezent ślubny zastanówmy się, co przyda się Nowożeńcom na początku budowania ich wspólnej drogi. Doskonałym pomysłem może być także podarowanie im czegoś, co bardzo chcieliby, ale nie bardzo mogą sobie na to pozwolić.


 

Walizki

Na początek wspólnej drogi z pewnością przydadzą się walizki. Odciążycie w ten sposób Nowożeńców od kolejnego wydatku związanego z podróżą poślubną. Dobrym pomysłem będzie zakup kompletu walizek: dwóch większych i dwóch mniejszych, mogących posłużyć za bagaż podręczny w samolocie. Walizki są prezentem na lata, a Para Młoda na pewno mile o was wspomni przy pakowaniu się na każdą kolejną wycieczkę.


 

Pakiet SPA

Po absorbujących przygotowaniach do ślubu i wesela Nowożeńcy powinni przede wszystkim odpocząć. Doskonałym prezentem będzie więc wręczenie im prezentu w formie pakietu do luksusowego SPA, który mogą wykorzystać w dowolnie wybranym przez siebie terminie. Chwile spędzone podczas takiego wyjazdu z pewnością pozwolą Młodej Parze zregenerować siły. Zadbajmy o to, by pakiet obejmował nie tylko komfortowy apartament, lecz także romantyczną kolację we dwoje i zabiegi relaksacyjne dla Niej i dla Niego.


 

Ekspres do kawy

Poranek rozpoczęty od wypicia filiżanki świeżej, aromatycznej kawy to marzenie każdej Młodej Pary. Ekspresy do kawy nie należą do tanich sprzętów, dlatego nie każda Pana Młoda może sobie na nie pozwolić. Dlatego podarowanie im ekskluzywnego ekspresu może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.


 

Zegarki

Bardzo praktycznym, a jednocześnie niezwykle romantycznym prezentem ślubnym może być komplet pasujących do siebie zegarków. Co prawda taki podarunek wymaga nieco większego budżetu, jednak bez wątpienia jest jednym z najbardziej eleganckich prezentów ślubnych.


 

Bon na wycieczkę

Świetnym prezentem ślubnym jest voucher lub bon na wycieczkę. Taką wycieczkę wykupujemy po prostu w biurze podróży. Najlepiej znaleźć ofertę, którą Nowożeńcy mogą wykorzystać w wybranym przez nich terminie. Dzięki takiemu prezentowi podarujemy Parze Młodej piękne wspomnienia na lata.


 

Aktywność we dwoje

Od jakiegoś czasu ogromną popularnością cieszą się prezenty w formie przygody we dwoje. W wersji romantycznej może to być np. lot balonem lub zwiedzanie winnicy, zaś w wersji bardziej ekstremalnej np. skok ze spadochronem, lot paralotnią czy skok na bungee.


 

Kupon lotto lub zdrapka

Na koniec pozostawiliśmy coś, co może być pomysłowym, a jednocześnie zabawnym dodatkiem do głównego prezentu ślubnego. Kto wie, czy dzięki kuponowi lotto lub zdrapce Para Młoda nie stanie się niebawem posiadaczami fortuny?