Modelowanie sylwetki bielizną

Trudno znaleźć osobę, która nie miałaby żadnych zastrzeżeń do swojej figury. Najczęściej dobór odpowiednich ubrań pozwala przynajmniej częściowo zatuszować mankamenty figury, ale optymalny efekt można uzyskać łącząc je z modelującą bielizną. Producenci oferują znacznie więcej niż cieszące się raczej złą sławą elastyczne i bardzo zabudowane majtki. Bieliznę można dobrać w taki sposób, by odpowiadała na indywidualne potrzeby i prezentowała się efektownie, także kiedy ściągniemy ubranie. Do najczęstszych kobiecych problemów, z którymi pomoże poradzić sobie bielizna, są:


Wystający brzuszek – niezależnie od tego, czy jest on wynikiem budowy ciała, tzw. jabłka, czy związany ze zmianami po ciąży, łatwo ukryć go wybierając odpowiednie majtki. Nie muszą to być mało komfortowe, w pełni zabudowane modele, wystarczy by miały wyższy stan, a na brzuchu wstawkę ze specjalnego, lekko usztywnionego materiału, która spłaszczy brzuch.

Rozmiar biustu – problemem jest zarówno zbyt mały rozmiar, ale także zbyt obfity biust, który ogranicza aktywność kobiety. Oba problemy można przynajmniej częściowo rozwiązać zakupem stanika. Dla pań o większych piersiach powstała specjalna bielizna tzw. minimizery, która zapewnia komfort, dobre podtrzymanie piersi, ale pozwoli także optycznie je zmniejszyć. Kobiety o małym biuście sięgają najchętniej po staniki push-up, które dzięki specjalnym wkładkom pozwolą zyskać jeden lub nawet dwa rozmiary.

Opadające, płaskie pośladki – zbyt mała pupa także bywa powodem kompleksów. Z myślą o paniach, które chcą zyskać nieco pełniejsze kształty producenci bielizny stworzyli majtki modelujące posiadające dodatkowe wkładki na wysokości pośladków. Pomysł dobrze znany wielbicielkom staników push-up sprawdza się także w dolnych partiach ciała.

Zbyt krągła pupa – na wysmukleniu okolicy bioder i pośladków zależy przede wszystkim kobietom posiadającym figurę w typie gruszki. Często wiąże się to także z problemem bielizny odznaczającej się pod dopasowanym ubraniem, która dodatkowo podkreśla krągłości. Aby uniknąć nieestetycznych fałdek należy wybrać szorty z lekko przedłużonymi nogawkami. Taki krój nie będzie posiadał szwów wbijających się w pośladki i na pewno nie zostanie zauważony pod spodniami lub spódnicą z cienkiego materiału.

W celu zakupu idealnej bielizny najlepiej udać się do galerii handlowej, gdzie możemy liczyć na naprawdę duży wybór produktów.

Plac Solny 15, 50-062 Wrocław

663-980-556

kontakt@galeria-wesele.pl