Podróż poślubna to jedna, wyjątkowa i niepowtarzalna podróż, dlatego należy dobrze przemyśleć dokąd się pojedzie oraz wcześniej zorganizować cały wyjazd. Aby oderwać się od szarej codzienności i zapewnić sobie podróż pełną wrażeń dobrze jest się zastanowić nad podróżą w egzotyczne kraje. Jednym z miejsc, który chce polecić Ci w tym artykule są Malediwy oraz plaża Tangalla, mistyczne miejsce kultu, dziewicze plaże z kołyszącymi się nad nimi palmami, a jak dodamy do tego noclegi w kolonialnych perełkach to otrzymujemy podróż naszych marzeń. Jeśli nie wiesz jak zorganizować oraz zaplanować taki wyjazd to poniżej znajdziesz dokładny plan takiej wyprawy. Miłej lektury!

Zaczniemy od podróży po idyllicznej plaży Tangalla, która jest istnym rajem na ziemi! To miejsce to naprawdę nieliczne miejsce na świecie, gdzie plaże są rzeczywiście puste i nieskomercjalizowane. Zdecydowanie tego rodzaju plaże zachęcają oraz zapraszają do spacerów o wschodzie słońca, plażowania w cieniu palemek w ciągu dnia, gdzie ochłodę stanowią naturalnie wyżłobione baseny w skałach wodnych. W tym miejscy ogólna cisza oraz spokój jak najbardziej sprzyjają pełnemu relaksowi. Jednak, gdy znudzi Wam się plażowanie to warto wybrać się do Galle – jesto to kolonialne miasto, pełne kolorów, zapachu oraz nutki czegoś antycznego, historycznego. W tym miejscu możecie zgubić się wśród licznych, wąskich alejek starej części miasta, podziwiając holenderskie budowle i kościoły z XVII wieku. Dodatkowo na pewno poczujecie się jak w kapryśnym średniowiecznym mieście, niespodziewanie usytuowanym w tropikach… jest to wspaniałe uczucie, a unikalną pamiątką mogą być szlachetne kamienie ubrane w „złote oraz srebrne stroje” przez lokalnych rzemieślników.

Gdy zaliczycie Tangalle oraz Galle to pora na Malediwy! Prosto z lotniska z Galle możecie polecieć na Malediwy i już w zasadzie z samolotu będziecie mieć możliwość podziwiania kolorowych atoli otulonych turkusową wodą. Musicie być świadomi tego, że najbliższe dni spędzicie na jednej z wysepek, gdzie Waszym jedynym zmartwieniem będzie wybranie odpowiedniej wielkości homara na romantyczną kolację. Natomiast w ciągu dnia doskonałym pomysłem na spędzenie czasu będzie odpoczynek na piasku, który jest delikatny niczym mąka oraz pływanie w krystalicznie czystej wodzie, spacer w tropikalnych ogrodach bądź kosztowanie ulubionego drinka w basenie. W ten sposób macie możliwość przekonać się na własnej skórze na czym polega prawdziwy raj tropików! Na pewno będzie to podróż poślubna, której nie zapomnicie jeszcze przez długi czas.