Miesiąc miodowy to wymarzony miesiąc dla każdej pary młodej w trakcie którego może ona nacieszyć się swoją obecnością oraz cieszyć magiczną podróżą. Trzeba jednak się do niego odpowiednio przygotować, dlatego zainspiruj się oraz przeżyj niezapomniane chwile w trakcie swojego miesiąca miodowego. Jest to doskonały pretekst, aby odbyć podróż swojego życia. W końcu po wielu miesiącach wyczerpujących przygotowań przyszła pora na leniwe, romantyczne, ale także nietuzinkowe podróże! Poniżej znajdziesz opis kilku ciekawych miejsc, w które warto się wybrać i o których dobrze jest pomyśleć przygotowując plan swojego wymarzonego miesiąca miodowego!

Na początku poleciłabym Wam Yelapa w Meksyku, jest to miejsce, do którego możemy dostać się tylko łodzią, a to już oznacza wyzwanie oraz zapowiada ciekawą przygodę. Generalnie słowo Yelapa oznacza po prostu „miejsce spotkań” , a wśród bardzo bujnej roślinności pośród dżungli powstały niesamowicie ciekawy hotel. Są to przecudne, drewniane bungalowy w stylu meksykańskim schowa w przepięknych, egzotycznych ogrodach. Dodatkowo w specjalnym pakiecie dla świeżo upieczonej młodej pary jest pięć noclegów, śniadania w pokoju, prywatna kolacja przy świecach oraz rajski piknik na bezludnej wyspie. Marzenie dla wszystkich młodych małżonków!

Kolejnym miejscem, w które warto się wybrać w podróż poślubną jest Taj Lake Palace w Indiach. Otóż Lake Palace było niegdyś letnią siedzibą samego maharadży i jest to jeden z największych symboli Indii. Generalnie z założenia pałac ten, podobnie jak i Taj Mahal powinien odbijać się w tafli wody. W tym momencie jest on luksusowym hotelem, który swoją ofertę kieruje przede wszystkim do majętnych gości. Warto tam się znaleźć i zobaczyć jego wnętrze, w którym zachwycają jedwabie, atłasy, marmury oraz nieskazitelny wystrój wnętrza. Oprócz tego do tych luksusów dochodzi także SPA z klasycznymi indyjskimi terapiami, orientalnymi olejkami oraz tajnikami indyjskiej medycyny ajurwedy. Trzeba przyznać, że majestatyczny Lake Palace po prostu zapiera dech w piersi!

Na swoją listę wymarzonych miejsc do zobaczenia koniecznie wpiszcie także Karaiby i pomyślcie o podróży poślubnej na pokładzie jachtu! Trzeba przyznać, że jest to nie lada gratka dla fanów żeglowania, a podróż poślubna na pokładzie jachtu Club Med. 2 to jest naprawdę coś. Ten luksusowy Jach wycieczkowy generalnie pływa głownie po samych Karaibach, ale zdarzają się również rejsy po Morzu Śródziemnym. Co jak co, ale tutaj będzie mieć 100% gwarancję widoku na pełne morze!